ČERVEN

6. února 2015 v 14:54 | Lupa |  Počasí

ČERVEN


Jeden týden trvá 3 dny a 12 hodin. Takže vždy ve čtvrtek do 12 dopoledne je neděle a od 12 pondělí dalšího týdne.

1. Týden

Během prvního červnového týdne by mělo být oblačno, až zataženo. Místy můžou padat nestvůry. Teplota ale bude větštit skutečně patrné léto. Rtuť teploměnru by se mohla vyšplhat až ke 30°C takže dbejte na ořísun tekutin. Převaživat bude vysoká vlhkost vzduchu způsobená odpařováním se vody z půdy po velmi deštivém Květnu. Ke konci týdne už si možná budete připadat jako na Sahaře, vlhkost se změní v drásavě suchý vzduch, který se bohužel ani nehne. Celý týden bude náročný... ale Římané nejsou padavky!

2. Týden

Bude pokračovat mírným snížením venkovní teploty na 20-25°C takže by někomu po parném minulém týdnu mohla být trochu zima. Bude jasno až polojasno. V druhé polovině týdne se začne zvedat vítr a o víkendu nám plyšové vnitřnosti zvěstují déšť a místy se mohou objevit příšery.

3. Týden

Bude deštivý a teploty dramaticky klesnou na 18°C skoro to vypadá, že si z nás dělají bohové srandu. Možná, že dělají a pak že Jupiter nemá smysl pro humor. Asi se pohádá s Juno, neboť náš augur zvěstuje bouřky a ranní mlhy. Dusno se nekoná, celému týdnu bude vládnout severní vítr.

4. Týden

Teploty se ustálí na příjemných 20-25°C bude trochu foukat. Čeká nás jasná obloha a počasí se ustálí. Asi nejhezčí týden z celého Června.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama