Registrace

28. prosince 2014 v 14:06 | Lupa
• Dědictví

Pakliže jste dědic nějakého boha znamená to, že je to nějaký Váš předek po X generacích zpět. Schopnosti Vaší postavy bývají tímto vlivem trochu pozměněny, do jaké míry závisí na tom kolik generací od Vás ten (ta) bůh (bohyně) je. Tohle zcela unikátní na Táboru Jupiter, v Táboře polokrevných uznávají jen první generaci. Existuje jistě mnohem víc dědiců na celém světě. Co tahle informace znamená?
Můžete si vytvořit dědice jednoho nebo dvou bohů, ale už nesmí být polokrevným potomkem nějakého boha v první generaci. (Např. Mám postavu a její praprapraprapra dědeček je Pluto a prapra babička Ceres, OK dobře. Ale už její otec nemůže být třeba Mars) Schopnosti dědiců nějakého boha bývají rozmanitější, díky kombinaci genů, ale ne tak silné jako přímých potomků v první generaci. Když máte dva božské předky a chcete kombinovat jejich schopnosti tak mi napište soukromou zprávu a nějak se domluvíme v opačném případě si prostě vyberte ze seznamu schopností jednoho z předků, schopnost se bude projevovat slaběji než přímo u dítěte dotyčného boha.

• Po tom co si vyberete božského předka, už ho nemůžete změnit. Během hry můžete, ale dostat božského předka jako dědictví za odměnu. Takže se vám pak může stát, že rodič vaší postavy je bůh (bohyně) a ještě máte božského prapředka.

Profily bohů zatím nejsou hotové, ale dělám na tom.
Vaše postavy získají schopnosti až během hry, stačí mě, nebo jiného vypravěče požádat o hru získání schopnost kterou jste si napsali do registrace do příslušné kolonky (jen jednu schopnost) podle SEZNAMU BOHŮ. Šablona podle které vyplníte registraci je na Herním fóru.


Obsazenost:

Jupiter
Mars
Quirinus

Ceres
Bellona
Juventas
Venuše

Pluto
Neptun
Bakchus
Apollo
Merkur
Vulcanus

Zeleně jsou označeni volní bohové, můžete od nich mít jak přímého potomka, tak dědice.
Modře jsou označeni bohové u nichž je vyčerpaný počet dětí, nebo dědiců (to je upřesněné v závorce)
Červeně jsou obsazení.

Tenhle systém je provizorní, než udělám profily.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama