MENU

22. prosince 2014 v 17:26 | Lupa

/Pro zobrazení popisu tábora, kliknete na obrázek/

CHAT

Chat na dotazy pro neregistrované budoucí hráče.MENU
ÚVODNÍ STRÁNKA


"Nestvůry žijí ve skutečném světě, teprve tam poznáš jestli jsi co k čemu!"O hře:
Zabloudily jste na hru zabývající se tématikou Percyho Jacksona (Série knih Ricka Riordana). Ale není jako většina her z prostředí Tábora polokravných, ale je přímo vsazená do Tábora Jupiter. Krom obyčejným lidí ttiž stále žijí bytosti zvané bohové a co dělali bohové ve starých mýtech nejraději? No množili se, nicméně tahle jejich zvyklost se za těch několik tisíc let nijak zvlášť nezměnila a tak nám po světě pobíhá množství jejich potomků a s nimi také nestvůry přesně jak je znáte z mytologie. Jediný bezpečný úkryt pro takové lidi, lidi s božskými předky je Tábor Jupiter kde je cvičí aby přežili ve světě smrtelníků. Neváhejte se přidat pakliže máte dost odvahy na to vstoupit do tohoto tajuplného světa!
SPQR je zkratka pro Senatus Populusque Romunus v překladu z latiny, Senát a lid Římský.
Všichni začínají na základní úrovni a postupně se dipracovávají k vyšším pozicím a to skrz zkušenosti co váse postava během hry nabere, jak z boje tak hrdinských skutků. Tak tedy Vítejte na SPQR...

O Texovém RPG:
RPG je zkradka pro Role playing game, česky hra na hrdiny. Vy si zde vytvoříte postavu a za tu budete hrát. Hlavním heslem při tom je "Co víte vy, vaše psotava neví, neboď ví jen to co sama zažila." Takže Vy vytvoříte charakter postavě, její historii, jméno atd.
Texové jé proto že všechno co vaše postava dělá píšeme, platí pro to určitá pravidla, jsou v celku jednoduchá a kdyby jim někdo nerozumněl neváhejte se ozvat.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama